Od roku 2004 jsem jako OSVČ Lukáš Brothánek začal obchodovat s vozidly. Dovážet, vyvážet, vykupovat, dovážet vozidla přesně dle přání svých klientů a prodávat. Poté, vzhledem ke stoupajícím obratům, postupně přibyla společnost A.C.A.B1 Investment s.r.o. a A.C.A.B1 Enterprise s.r.o.

Dnes je to převážně společnost A.C.A.B1 Capital s.r.o. a Německá společnost SB Wagen GMBH které zajištují obrat a obchod.

Vždy jsem se snažil a myslím, že úspěšně, aby vozidla byla nehavarovaná, nepoškozená a prostě krásná dle představ každého klienta. Nejlepší reklamou vždy byl spokojený a hlavně vracející se zákazník. Pokud se kdykoliv vyskytl nějaký problém, vždy jsme se k němu postavili čelem a vyřešili ho, nikdy za ta léta se nestalo, že by jediný klient měl pocit, že se problém, pokud nějaký vznikl, nevyřešil-nikdy!!

Zároveň však s Vámi nebudeme o našich cenách smlouvat, nejme v Turecku na bazaru, ale snažíme se normálně podnikat a platit daně.

V dnešní době máme tolik vracejících se a stálých klientů, že nepotřebujeme platit drahé reklamy v médiích, abychom prodali o jedno auto měsíčně více, nepotřebujeme mít obrovský, nasvícený Showroom plný zaměstnanců a víte proč? Protože tohle všechno platíte Vy, klienti, toto všechno jde za Vámi a to já po Vás nechci.

Pomalu se nám obrat zvyšoval a přibývali i zahraniční klienti, až jsme se rozhodli založit další společnost v Německu a ta se zaměřila na klienty ze zbytku Evropy a vlastně i z celého světa. Nabídku naší Německé společnosti ve které jsem také jednatelem naleznete na www.sbwagen.de.

Dnes jsme schopni pro Vás sehnat v podstatě jakékoli auto, ať už nové skladové, nové na objednání do výroby, či mírně jeté. Vaše auto od Vás rádi vykoupíme, pokud má doložitelnou servisní historii a původ.

Jakékoliv dotazy Vám zodpovím přímo já na čísle 773 970 986. Další informace naleznete v příslušných jednotlivých okénkách.