U nás máte možnost vybrat si z několika variant financování dle Vašich požadavků.

Platba v hotovosti

Chcete-li zaplatit celou kupní cenu v hotovosti můžete tak učinit:
a) Bankovním převodem
b) Složením hotovosti na náš bankovní účet
c) Složením hotovosti u nás na pokladně

Úvěr nebo leasing

Máte-li zájem o financování Vámi vybraného vozu leasingem nebo úvěrem máme pro Vás připravenu širokou nabídku od společností poskytujících tyto služby se kterými máme dlouholeté zkušenosti.
Můžete zvolit financování vozidla úvěrem, kdy dostáváte celkovou konečnou fakturu od vozidla na Vaši firmu a nárokujete se ihned celkové DPH z kupní ceny. Při financování operativním leasingem, konečnou fakturu dostává leasingová společnost a ta Vám vystaví fakturu za akontaci, ze které si jednorázově odečítáte DPH a po té vždy měsíčně fakturuje splátku ze které si odečítáte DPH. Varianta dlouhodobého pronájmu vozidla je popsána podrobněji v „Půjčovna a dlouhodobý pronájem.

Financování je až do 90% ceny předmětu a délka splácení od 6 do 120 měsíců. Dále Vám sjednáme pojištění s maximálními možnými slevami. Protože, ale každý zákazník potřebuje individuální přístup poradíme se s Vámi a přizpůsobíme vše tak ,aby to bylo pro Vás nebo Vaši firmu co nejvýhodnější.

Podklady požadované pro uzavření leasingové, nebo úvěrové smlouvy jsou odvislé od ceny vozu a vámi požadované akontace, proto je lepší vždy vše řešit s Vámi individuální dohodou, než nastavovat pevné pro všechny stejné podmínky. Stačí nám, když si od nás vyberete vozidlo, nepotřebujeme na Vás vydělávat 2x,tudíž NEÚČTUJEM ŽÁDNOU PROVIZI společnostem za podepsání úvěru/leasingu jenž by se Vám po té promítla do splátek! Při složení akontace minimálně 30% nepotřebujeme Vaše ekonomické výsledky.

Dlouhodobý pronájem s možností odkupu

Můžete si vybrat jakékoliv vozidlo z naší nabídky vozidel na prodej, případně přesně dle Vašich požadavků Vám vozidlo seženeme. Připravíte si první splátku vozidla, většinou to bývá 15-25% z celkové ceny vč. DPH, ale vždy záleží o jaké vozidlo se jedná. Vyberete si dobu splácení: 6 až 36 měsíců, ve výjimečných případech i 48 měsíců, spočítáme Vám výslednou splátku včetně havarijního pojištění a po podepsání smluv a uhrazení první splátky Vám vozidlo předáme.

Naší podmínkou je pouze to, aby se vozidlo po dobu splácení servisovalo POUZE v autorizovaném servisu a mělo aktivní vyhledávací systém Sherlog, který nám pomůže vozidlo najít, pokud přestanete splácet. To je vše. Žádné seznamy dlužníků, či bankovní registr nás nezajímá, neboť do toho se může dostat každý a často za to ani nemůže.

Pojištění

K pojištění vozidel doporučujeme po dlouholetých zkušenostech pojišťovnu UNIQA nebo Generali, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti a to jak v cenách pojištění, tak v jejich přístupu při likvidaci případných pojistných událostí.