FORD Mustang

 
„Již léta se zabýváme prodejem a úpravou vozů Ford Mustang. Prodali jsme již několik desítek těchto vozů spokojeným zákazníkům a některé z nich jsme individuálně upravili dle přání zákazníka,či dle našich představ.
 
Rádi Vám poskytneme konzultaci ohledně těchto vozidel a jejich úprav,při osobním,či telefonickém hovoru Vám vysvětlíme výhody,či nevýhody automatické a manuální převodovky,poradíme,co se hodí lépe pro Vás,dle toho k čemu vozidlo budete využívat.I když je víceméně jasné k čemu se takové auto využívá-k radosti..
 
Spolupracujeme s více partnery,takže Vám okamžitě  připravíme nabídku na nové,či málo jeté vozidlo s 5-tiletou garancí přesně dle Vašich představ.
 
Co se úprav týká,jsme schopni Vám zajistit v podstatě vše,co se na daný model nabízí,od různých druhů kol,podvozků,kapot (včetně karbonové kapoty)výfuků,volantu,křídel,větrných štítů u cabrioletu,předních masek,včetně GT 350 Shelby,Cobra,Cervinis,Roush a mnoho dalších doplňků.
 

Jsme schopni zvýšit výkon,např kompletním vzduchovým sáním Roush,přeprogramovat řidící jednotku na 485 PS ve spolupráci s Ford Performance,takže se na tuto úpravu vztahuje záruka,případně zajistíme montáž kompressoru ROUSH na 700 PS.

Veškeré úpravy na vozidle zajišťuje renomovaný parter,takže nepřijdete o záruku s takto upraveným vozidlem.

Budeme se těšit,že se stanete dalším z našich spokojených zákazníků.

Možnosti úprav